PrinWork’te Nasıl Satıcı Olunur?

E-ihracatta satışlarınızı artıracak güvenilir üreticilerle 4 adımda buluşun! PrinWork satıcısı olun, numune sipariş verin ve trend ürünlerinizi hemen listeleyin! ShipEntegra kullanıcısı değilseniz adımları takip ederek üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz. *ShipEntegra kullanıcıysanız 3. Maddeden itibaren aynı işlemleri gerçekleştirerek hızla üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. WhatsApp Image 2023 05 30 at 10.31.01 1- Üyeliğinizi gerçekleştirmek için tıklayın. Aşağıdaki ekran açıldığında bilgilerinizi doldurun ve ‘’Gönder’’e basın.
2– Üyelik tamamlandıktan sonra ShipEntegra paneline giriş yapın. Sol taraftaki araç çubuklarında bulunan ‘’Entegrasyonlar’’bölümüne tıklayın. PrinWork’e entegre etmek istediğiniz mağazalarınızı ‘’Başla’’butonuna tıklayarak ShipEntegra’ya entegre edin. Böylece mağazalarınız önce ShipEntegra’ya entegre olup ardından hızlıca PrinWork’e bağlanacak. 3- Linke tıklayın. ‘’Login With ShipEntegra’’ yaptıktan sonra ‘’Share my API keys to create label’’ işaretleyin ve ‘’Login’’ yapın. 4- 👏 Tebrikler! ‘’Connect ShipEntegra Stores’’ butonuna tıklayarak açılan sayfada iki seçeneği de işaretleyip ‘’Login’’ yapın. Mağazalarınızı bağlayın ve siparişlerinizi yönetmeye başlayın!
Bu makaleyi beğendiyseniz lütfen paylaşın 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PrinWork yolculuğunuza hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimi için yolculuğunuza hazır olun. Entegre olun ve dünya çapındaki pazaryerlerinde dakikalar içinde satış yapmaya başlayın.
prinwork-lightlogo

E-ihracat odaklı üretici ve satıcıları bir araya getiren kullanıcı dostu bir platformuz. Dünyanın her yerinden tarafımızca onaylı üretici ve global pazaryeri satıcılarının en iyi ürünlerle buluşmasını sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

0850 242 23 04

© 2023 · Tüm hakları Prinwork’e aittir.

Bültenimize kayıt olun