Wix Entegrasyonu

Wix-PrinWork entegrasyonu sağlanarak kendi web sitesi üzerinden satış yapan e-ticaret satıcıları; sipariş yönetimini üretimden teslimata kadar tek panelden gerçekleştirilebilir.

Nasıl mı?

Wix tabanlı online platform entegre edildikten sonra gelen siparişler anında PrinWork paneline düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarılır. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Bu süreç gerçekleşirken stok-depo ihtiyacı ortadan kalkmış olur.

HDStockImages.com-bxi4sm

Wix Hakkında

Wix, kullanıcıların kolay bir şekilde web sitesi oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanıyan bir web sitesi oluşturma ve yayınlama platformudur.

Kullanıcılar; Wix üzerinde grafikler, metinler, resimler ve diğer içerikleri kullanarak kendi web sitelerini tasarlamak ve yayınlamak için çeşitli araçlar ve özelleştirme seçeneklerine erişebilirler. Wix, kodlama bilgisi gerektirmeyen bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların web sitelerini SEO dostu hale getirmelerine ve sosyal medya ile entegre etmelerine olanak tanır.

Wix, markaların internette görünürlük kazanmasına ve müşteriye ulaşmasına yardımcı olmak için birçok özelliğe sahiptir:

  1. Kendi web sitesi oluşturma: Markalar, Wix üzerinde kendilerine özgü bir web sitesi oluşturabilir ve tasarlamaya başlayabilirler.
  2. SEO dostu: Wix, markaların web sitelerini arama motorları tarafından daha kolay bulunmasını sağlar.
  3. Sosyal medya entegrasyonu: Markalar, Wix üzerinde bulunan sosyal medya entegrasyonu özelliğini kullanarak sosyal medya hesapları ile web sitelerini entegre edebilirler.
  4. Çevrimiçi mağaza: Wix, markaların çevrimiçi mağaza açmasına olanak tanır ve bu sayede ürünlerini dünya çapında satabilirler.
  5. Veri analitikleri: Markalar, Wix üzerinde bulunan veri analitik özelliklerini kullanarak web sitelerinin performansını izleyebilir ve optimize edebilirler.


Bu özellikler, markaların internette daha görünür hale gelmelerine, müşteriye ulaşmalarına ve satışlarını artırmalarına yardımcı olur. Wix hakkında daha fazlası için PrinWork blog sayfası ziyaret edilebilir. 

 

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.