Ucretsiz uyelik ve ilk satisiniza kadar hicbir ucret odemeden tam destek Uretim ve lojistik imkanlariyla satici olmaya hemen baslayin. 1 1 min
0 %
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0 +
ÜRETİCİ
0 k+
SİPARİŞ
0 k+
E-İHRACAT SATICISI
FAQ
SIKÇA SORULAN SORULAR
Üretici Olarak Sizi Neden Tercih Etmeliyim?

Üretici olarak Prinwork’e üye olduğunuzda, ürünlerinizi global çapta satacak olan satışçılara kolayca ulaşma imkanı elde ediyor ve müşteri havuzunuzu genişleterek işlerinizi uluslararası alanda yapabiliyorsunuz.

Satıcı Olarak Sizi Neden Tercih Etmeliyim?

Satıcı olarak Prinwork’e üye olduğunuzda, ürünlerinizi ürettirmek için üretici arama zahmetine katlanmadan yüzlerce üreticiyle platformumuz sayesinde tanışabilir ve kendiniz için en doğru olanı tercih edebilirsiniz. Üstelik e-ihracat odaklı özel kriterlerle seçilmiş üreticilere ulaşırsınız.

Bilgilerim Korunacak Mı?

Güvenlik önlemiyle baştan sonra tüm süreçler, mağaza entegrasyonunuzdan lojistik süreçlerinize kadar tüm veriler Prinwork üzerinden gerçekleştirilir ve saklı tutulur. Satıcı olarak üreticilerle iletişime geçerken nickname oluşturarak iletişime geçebilir ve bilgilerinizi paylaşmadan işlem yapabilirsiniz.

Numune Siparişi Nasıl Vereceğim?

Satıcı olarak üye olduğunuz Prinworkte üreticilerle eşleşip riskleri sıfırlamak adına ürünün numunesi sistem üzerinden talep edebilir ve ürünlerden emin olduktan sonra siparişlerinizi ürettirebilirsiniz.

Mağazamı ve Lojistik Süreçlerimi Entegre Edebiliyor muyum?

Satış yaptığınız pazar yerleri ve e-ticaret platformlarını Prinwork ile bağlayarak gelen siparişlerinizin otomatik olarak platforma düşmesini sağlayabilirsiniz. Ürettirdikten sonraki kargo gönderim sürecinde ise ShipEntegra ile otomatik bağlantı kurabilir, hızlı ve karlı bir gönderim yapabilirsiniz.

PrinWork

HİZMET PAKETLERİMİZ

Standart
ücretsiz
Ücretsiz
Sınırsız Mağaza Entegrasyonu
Sürdürülebilir ve Uygun Fiyatlı Ürün Tedariği
Tek Panelden Mağaza Yönetimi
Kargo Süreçlerinde Kolaylık
Müşteri Hizmetleri
Premium
en iyi
$ 100
SEO’ya Uygun Yapay Zeka Destekli 30 Ürün Listeleme
Logo ve Banner Hazırlama
Haftalık Etsy Güncelleme Bildirimleri
Listeleme Yönetimi Yazılımına Sınırsız Erişim
Mükemmel Müşteri Hizmetleri Desteği
Etsy Yardımcı Araçların ( Erank, Etsy Hunt, Koalanda vb), Yapay Zeka Eklentilerinin tanıtılması
Standart Paketteki Herşey Dahildir