AliExpress Entegrasyonu

AliExpress mağazalarının PrinWork entegrasyonu sağlanarak sipariş yönetimi tek panelden üretimden teslimata kadar gerçekleştirilebilir.

Nasıl mı?

AliExpress mağazası entegre edildikten sonra gelen siparişler anında PrinWork paneline düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarılır.

Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Bu süreç gerçekleşirken stok-depo ihtiyacı ortadan kalkmış olur.

 

AliExpress entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-IFR9QX-gigapixel-art-scale-2_00x

AliExpress Hakkında

Aliexpress, Çin ve diğer ülkelerdeki üreticilerin ve satıcıların ürünlerini dünya çapında müşterilere satmasına olanak tanıyan bir e-ticaret platformudur.Aliexpress, müşterilere dünya çapında ucuz fiyatlı ürünlere erişim imkanı sunar.

Aliexpress, markalara birçok farklı şekilde yardımcı olabilir:

  1. Pazar yaratma: Markaların ürünlerini dünya çapında milyarlarca müşteriye ulaşmasına olanak tanır.
  2. Online satış: AliExpress üzerinden markalar, ürünlerini doğrudan müşterilere satabilir ve online olarak satış yapabilir.
  3. Mevcut müşteri tabanı: AliExpress’in yüksek trafiği, markalar için potansiyel müşterilerin bulunmasına yardımcı olabilir.
  4. Ürün tanıtımı: Aliexpress, markaların ürünlerini tanıtmak için birçok farklı reklam ve pazarlama aracı sunar.
  5. Analitik ve veri toplama: AliExpress, markalar için satış verilerini ve müşteri davranışlarını analiz etmelerine yardımcı olabilir.

Bu yollar, markaların ürünlerini dünya çapında tanıtmak, satmak ve büyümek için gerekli araçları sunar.

Genel olarak en çok satan ürün kategorileri arasında elektronik, giyilebilir ürünler, ev eşyaları, aksesuarlar, oyuncaklar ve bebek ürünleri bulunur. Bununla birlikte, yıl içinde trendler ve müşteri ihtiyaçları değişebilir, bu nedenle en çok satan ürünler de zamanla değişime uğrayabilir. 

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.