Amazon Entegrasyonu

Amazon entegrasyonu, PrinWork platformu ile Amazon e-ticaret platformu arasındaki bağlantıyı ifade eder. Bu entegrasyon sayesinde, Amazon’da satılan ürünler yönetilebilir ve siparişler takip edilebilir.

Birden fazla mağaza entegrasyonu gerçekleştirilebildiği gibi Amazon’dan gelen siparişler anında kişiselleştirilmiş panele aktarılır. Panele düşen siparişlerin üretime başlaması için tek tıkla PrinWork üreticileri ile eşleştirme gerçekleştirilebilir. Üretimi tamamlanan ürünler PrinWork’ün kalite-kontrol ve paketleme işlemlerinden geçtikten sonra direkt müşteriye teslim edilmek üzere yola çıkarılır. Stok-depo ihtiyacı olmadan güvenilir ve hızlı sipariş yönetimi gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

 

PrinWork’te Amazon entegrasyonunun yapmak için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

 

 1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
 2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
 3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
amazon

Amazon Hakkında

1994 yılında başlangıçta sadece kitap satışı yapan bir e-ticaret sitesi olarak kurulan Amazon, zaman içinde birçok farklı ürün ve hizmetin satışına da evrilerek bugün dünyanın en büyük online perakende platformu haline gelmiştir.

Amazon, müşterilerine çok çeşitli ürünlerin satışını yanı sıra hizmetler, müzik, film ve e-kitap gibi içeriklerin de satışını yapar. Ayrıca, bulut bilişim, veri depolama, veri işleme ve diğer teknolojik hizmetler de sunar.

Amazon, 2022 yılı finanse sonuçları hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak 2021 yılı finanse sonuçlarına göre Amazon, o yıl yaklaşık 386 milyar dolar gelir elde etmişti.

 

Amazon’da en çok satan ürün kategorileri arasında:

 1. Elektronik
 2. Kitap
 3. Giyilebilir Ürünler
 4. Ev ve Bahçe Ürünleri
 5. Oyuncak ve Hobi Ürünleri
 6. Gıda ve İçecekler6
 7. Bebek Ürünleri
 8. Kişisel Bakım Ürünleri
 9. Araç Aksesuarları ve Parçaları
 10. Küçük Ev Aletleri ve Ev Gereçleri

Bu listede yer alan ürün kategorileri, Amazon’un farklı ülkelerdeki pazarlamalarına ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre değişebilir.

Amazon Nedir?, Amazon Güvenilir mi? Sorularının cevaplarını arayan kullanıcılarımız https://theauthen.com/blog/  blog yazılarımızı okuyabilir ve e-ihracat yapmak için bizimle yolculuğa başlayabilir. 

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.