BigCommerce Entegrasyonu

BigCommerce-PrinWork entegrasyonunu sağlamak, sipariş organizasyonunun kolaylıkla yönetme imkanı sunar. Entegrasyonun amacı, farklı pazar yerlerinin veya aynı pazar yerinde birden çok mağazanın siparişlerinin kontrolüne yardımcı olmaktır. 

BigCommerce tabanlı e-ticaret sitesi entegre edildikten sonra siparişler anında PrinWork paneline düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarabilir ve anında üretime başlanabilir. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan tüm süreç üretimden teslimata tek ekranda organize edilir.

 

BigCommerce entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-gDBQjR

BigCommerce Hakkında

Bigcommerce, bir e-ticaret platformdur ve kullanıcılarına online bir mağaza kurma ve yönetme imkanı sunar. Kullanıcılar ürünlerini satabilir, ödeme işlemlerini yönetebilir, stoklarını takip edebilir, faturalandırma ve sevkiyat işlemlerini otomatik olarak yürütebilir ve diğer e-ticaret görevlerini yerine getirebilir.

 

Bigcommerce, markalara e-ticaret işlemlerinin yönetimi konusunda yardımcı olabilir:

 

  1. Online Mağaza Oluşturma: Bigcommerce, markaların kendi özelleştirilebilir online mağazalarını kolayca kurmasına ve yönetmesine imkan tanır.
  2. Ödeme İşlemleri: Bigcommerce, çeşitli ödeme yöntemlerini (kredi kartı, PayPal, Apple Pay vb.) entegre ederek markaların müşterilerine daha kolay ve güvenli ödeme yapmasına yardımcı olur.
  3. Stok Yönetimi: Bigcommerce, markaların stoklarını takip etmelerine ve doğru zamanda yeniden stok yapmalarına yardımcı olur.
  4. Faturalandırma ve Sevkiyat: Bigcommerce, faturalandırma ve sevkiyat işlemlerini otomatik olarak yürütür ve markaların bunları manuel olarak yapmasına gerek kalmadan müşterilerine hızlı ve verimli bir hizmet sunmasına yardımcı olur.
  5. SEO ve Pazarlama: Bigcommerce, SEO ve pazarlama araçları sunarak markaların ürünlerini daha etkili bir şekilde tanıtmasına yardımcı olur.

Bu gibi birçok fonksiyon, markaların e-ticaret işlemlerini daha kolay, verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

BigCommerce Nedir? Hakkında daha fazlasını öğrenebilmek için blog yazılarımız ziyaret edilebilir.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.