eBay Entegrasyonu

eBay mağazası/mağazalarının PrinWork ile entegrasyonunu gerçekleştirmek, sipariş organizasyonunun kolaylıkla yönetilmesine olanak sağlar. Yeni bir mağaza açmak istiyorsanız; ShipEntegra & eBay partnerliğinde mağaza kurulumunuzu ücretsiz gerçekleştirebilir, ücretsiz listing yapma ve lojistikte %40’a kadar varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. 

eBay mağazası entegre edildikten sonra siparişler anında panele düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarabilir ve anında üretime başlanabilir. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan üretimden teslimata tüm süreç tek panelde organize edilir.

 

eBay entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-exbyNR

eBay Hakkında

eBay, 1995 yılında kurulmuş ve en çok aktif müşteriye sahip e-ticaret platformlarından biridir. İnternet üzerinden kullanıcıların çeşitli ürünleri ve hizmetleri satın almasına veya satmasına olanak tanır. Üyeler ürünlerini listeleyebilir, diğer üyeler tarafından teklif edilen fiyatlar arasından en yüksek teklifi alabilir veya satın almak istedikleri ürünleri belirleyebilirler. eBay aynı zamanda çeşitli ödeme seçenekleri sunar ve satıcılar ve alıcılar arasındaki ticaret işlemlerini yönetir.

Dünya çapındaki milyarlarca aktif kullanıcısı sayesinde markaların ürünlerini geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasına olanak tanır. Ar-Ge desteği sağlayarak; markalar için analitik veriler, ürün performansı gibi konularda destek ve danışmanlık sunar.

Genellikle; elektronik ürünler, moda ve aksesuarlar, ev ve yaşam ürünleri, oyunlar ve hobi eşyaları, otomotiv ve motosiklet aksesuarları gibi kategorilerde satılan ürünler popülerdir. Siz de trend ürünleri PrinWork’te keşfedebilir, uluslararası ticaretinizi en hızlı yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.