Etsy Entegrasyonu

Etsy mağazası/mağazalarının PrinWork ile entegrasyonunu gerçekleştirmek, sipariş organizasyonunun kolaylıkla yönetilmesine olanak sağlar. Mağaza entegrasyonunun amacı, farklı pazar yerlerinin veya aynı pazar yerinde birden çok mağazanın siparişlerinin kontrolüne yardımcı olmaktır. İşletmelerin verimliliğini, veri doğruluğunu ve iş süreçlerinin hızını artırmasına imkân oluşturur.

Etsy mağazası entegre edildikten sonra siparişler anında panele düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarabilir ve anında üretime başlanabilir. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan üretimden teslimata tüm süreç tek panelde organize edilir.

Etsy entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-8eORIK

Etsy Hakkında

Etsy, 2005 yılında kurulmuştur.  El sanatları, vintage ve tasarım odaklı ürünler gibi eşsiz ürünleri satın almak ve satmak için online bir alışveriş p. Etsy, sanatçılar, tasarımcılar ve el yapımı ürünler üreticilerine, özelleştirilmiş ürünlerini dünya çapında milyarlarca müşteriye ulaşmasına olanak tanır. Etsy, bir e-ticaret platformu olarak, ödeme işlemlerini, ürün yönetimini ve müşteri desteğini de içermektedir.

Etsy, markalara şu şekillerde yardımcı olabilir:

 

  • Pazarlama ve reklam fırsatları: Ürünlerin öne çıkarılması ve satışları artırmak için farklı pazarlama ve reklam seçenekleri sunar.
  • Müşteri yönetimi: Markalar için ödeme işlemlerini, müşteri yorumlarını ve geribildirimlerini yönetmelerine yardımcı olur.
  • Verimlilik artışı: İş süreçlerini otomatikleştirir ve verimliliği artırır.
  • Global erişim: Etsy, markaların ürünlerini dünya çapında milyarlarca potansiyel müşteriye ulaşmasına olanak tanır.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.