Magento Entegrasyonu

Magento-PrinWork entegrasyonunu gerçekleştirmek, e-ihracat organizasyonunun kolaylıkla yönetilmesine olanak sağlar. İşletmelerin verimliliğini, veri doğruluğunu ve iş süreçlerinin hızını artırmasına olanak sağlar.

Magento platformu ile yapılan entegrasyon sayesinde tüm sipariş yönetimi, sipariş düştüğü andan alıcısına teslim edilene kadarki süreçte PrinWork’te yapılabilir.

Magento tabanlı e-ticaret platformunun entegre edildikten sonra siparişler anında panele düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarabilir ve anında üretime başlanılabilir. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan üretimden teslimata tüm süreç tek panelde organize edilir.

HDStockImages.com beMYVE

Magento Hakkında

Magento; e-ticaret ve online mağaza yönetimi için geliştirilmiş bir açık kaynak platformudur. Bireysel satıcıların da büyük işletmelerin de kullanabildiği Magento, ürün yönetimi, ödeme işlemleri, sevkiyat ve faturalandırma gibi birçok e-ticaret fonksiyonunu destekler.Magento, markalara şu şekillerde yardımcı olabilir:

 

  1. Ürün Yönetimi: Markaların ürün kataloglarını kolayca yönetmelerine, ürün açıklamalarını ve resimlerini eklemelerine olanak tanır.
  2. Ödeme İşlemleri: Birçok farklı ödeme yöntemini destekler ve markaların müşterilerinin güvenli bir şekilde ödeme yapmasını sağlar.
  3. Sevkiyat ve Teslimat: Markaların sevkiyat ve teslimat işlemlerini düzenlemelerine ve müşterilerine güncel bilgi sunmalarına olanak tanır.
  4. Pazarlama ve Promosyonlar: Magento, markaların ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için birçok farklı araç sunar. Örneğin; indirim kodları, ürün önerileri ve e-posta pazarlama kampanyaları bunlardan bazılarıdır.
  5. Müşteri Yönetimi: Markaların müşteri bilgilerini ve satın alma geçmişlerini tutmasına, müşteri hizmetleri ve desteği için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişmelerine olanak tanır.

Magento hakkında daha detaylı bilgiler blog yazılarımızdan edinilebilir.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.