Shopify Entegrasyonu

Shopify ile PrinWork entegrasyonunu gerçekleştirmek, e-ticaret sürecinizi tek panelde yürütebilme kolaylığı sağlar.

Entegrasyonunun amacı, farklı pazar yerlerinin veya aynı pazar yerinde birden çok mağazanın siparişlerinin kontrolüne yardımcı olmaktır. İşletmelerin verimliliğini, veri doğruluğunu ve iş süreçlerinin hızını artırmasına imkân oluşturur.

Shopify ile açılan mağaza entegre edildikten sonra siparişler anında panele düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarabilir ve anında üretime başlanılabilir. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan üretimden teslimata tüm süreç tek panelde organize edilir.

 

Shopify entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-E3tRpP

Shopify Hakkında

Shopify, bir e-ticaret platformudur ve kullanıcılarına online mağaza kurma, ürün yönetme, ödeme alma ve müşteri yönetimi gibi işlevleri sağlar. Kullanıcılarına web sitesi tasarımı ve hosting için bir yapı sunar ve ticaret yapmaya başlamak için kolay ve hızlı bir seçenek sunar. Shopify, markalara birçok farklı yolla yardımcı olabilir:

 

  1. Online mağaza kurma: Shopify, markaların kolayca bir e-ticaret mağazası kurmasına ve yönetmesine yardımcı olur.
  2. Ürün yönetimi: Markaların ürünlerini kolayca yüklemelerine, yönetmelerine ve güncellemelerine olanak tanır.
  3. Ödeme alma: Çok sayıda ödeme yöntemi kabul etmelerine olanak tanır, böylece müşteriler çeşitli seçeneklerle ödeme yapabilir.
  4. Müşteri yönetimi: Markaların müşteri bilgilerini, siparişlerini ve müşteri iletişim bilgilerini tek bir yerden yönetmelerine olanak tanır.
  5. Pazarlama ve satışların teşvik edilmesi: Shopify, markaların pazarlama kampanyalarını yönetmelerine, ürün tanıtımları yapmalarına ve satışları artırmalarına yardımcı olabilir.

Shopify verilerine göre 2022 yılında en çok satan ürünler arasında; elektronik cihazlar, giyilebilir teknolojik aksesuarlar, ev ve bahçe ürünleri, gıda ürünleri ve bebek ürünleri bulunuyor. Bunların yanı sıra, kıyafet, aksesuar, güzellik ürünleri ve küçük ev aletleri de popüler olabilecek ürünler arasında yer alıyor. 

Shopify hakkında daha fazla bilgi edinmek için Shopify Nedir? gibi blog yazılarımızdan yararlanılabilir.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.