Wallmart Entegrasyonu

Walmart mağazalarının PrinWork entegrasyonu sağlanarak sipariş yönetimi üretimden teslimata kadar tek panelden gerçekleştirilebilir.

Nasıl mı?

Walmart mağazası entegre edildikten sonra gelen siparişler anında PrinWork paneline düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarılır. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir.

Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Bu süreç gerçekleşirken stok-depo ihtiyacı ortadan kalkmış olur.

Walmart entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages.com-lqkF7x

Wallmart Hakkında

Walmart, perakende sektöründe hizmet verir ve birçok çeşitte ürün satar. Örneğin gıdalar, beyaz eşya, elektronik eşyalar, giyilebilir ürünler, ev eşyaları, oyuncaklar, kozmetik ürünler ve daha birçok ürün bulunabilir. Walmart, müşterilerine uygun fiyatlar sunmayı amaçlar ve tüm dünyada yaygın bir mağaza ağına sahiptir.

Markaların ürünlerini mağazalarında satmasını ve online olarak satmasını teşvik eder. Ayrıca, e-ticaret satıcıları için özel promosyonlar, ürün yerleştirme ve raf görünürlüğü gibi fırsatlar sunar. Böylece, e-ticaret satıcıları müşterilerine daha iyi ulaşabilir ve daha fazla satış yapabilirler. Walmart, markaların büyümelerine ve başarılarına katkıda bulunmak amacıyla hizmet verir.

Walmart hakkında daha fazla bilgi PrinWork blog sayfalarında.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.