Wish Entegrasyonu

Wish-PrinWork entegrasyonu sağlayarak online mağaza yönetimi kolaylaştırılabilir.

Wish tmağazası entegre edildikten sonra gelen siparişler anında PrinWork paneline düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarılır. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Bu süreç gerçekleşirken stok-depo ihtiyacı ortadan kalkmış olur.

HDStockImages.com-CD0Ajx

Wish hakkında

Wish, diğer e-ticaret platformlarından farklı olarak daha sade bir arayüzde satış tekniği benimsemiştir. Kullanıcılarına dünya çapında milyarlarca ürünü keşfetme, satın alma ve inceleme imkanı sunar. Kullanıcılar; ürün fiyatlarını, kalitesini ve diğer özelliklerini karşılaştırarak seçim yapabilir ve doğrudan uygulama üzerinden satın alabilir. Wish aynı zamanda ürün fiyatlarını ve stok durumunu anlık olarak günceller ve müşterilerin ürün takibi yapmasına olanak sağlar.

Wish, markalara birçok farklı yolla yardımcı olabilir:

 

  1. Ürün pazarlama: Wish, markaların ürünlerini binlerce potansiyel müşteriye ulaştırarak satışlarını artırmasına yardımcı olabilir.
  2. Pazar araştırması: Markalar, Wish üzerinden satılan ürünlerin performansını ve müşteri yorumlarını inceleyerek pazar trendlerini ve müşteri beklentilerini anlayabilir.
  3. Ürün yönetimi: Wish, markaların ürün stok durumunu, fiyatlarını ve diğer bilgilerini kolayca yönetmelerine olanak tanır.
  4. Müşteri ilişkileri: Wish, markaların müşterileriyle doğrudan iletişim kurmasına ve onlara daha iyi hizmet sunmasına olanak tanır.

Wish, markalar için ulaşılabilir, etkili ve verimli bir pazarlama ve satış kanalı sunabilir. Genellikle moda ve günlük kullanım için aksesuarlar, teknolojik ürünler, ev ve bahçe ürünleri, giyilebilir ürünler ve oyunlar gibi farklı kategorilerde ürünler satılabilir. Müşteri tercihleri/trendler her zaman değişebilir, bu nedenle en çok satan ürünler hakkında en güncel bilgiye Wish ve PrinWork’ten ulaşılabilir.

Kullanıcı sayısı gittikçe artan bu platformda nasıl daha iyi satış yapılabileceği hakkında detaylar PrinWork blog yazılarından edinilebilir. 

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.