WooCommerce Entegrasyonu

WooCommerce-PrinWork entegrasyonu ile sipariş organizasyon takipleri oldukça kolaylaşır.

WooCommerce tabanlı e-ticaret mağazası entegre edildikten sonra siparişler anında panele düşer. Üretime başlanması için eşleşme sağlanılan üreticilere otomatik aktarılır ve anında üretime başlanılır. Üretim tamamlandıktan sonra kalite-kontrol süreçleri PrinWork tarafından gerçekleştirilir. Hazırlanan siparişler alıcılarına direkt olarak ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Böylece stok-depo ihtiyacı oluşmadan üretimden teslimata tüm süreç tek panelde organize edilir.

 

WooCommerce entegrasyonu 3 adımda tamamlanabilir:

  1. PrinWork’te satıcı olarak üyelik gerçekleştirilir.
  2. ShipEntegra Mağazalarımı Bağla seçeneğine tıklanır ve onaylamalar tamamlandıktan sonra ‘’Login’’ yapılır.
  3. Açılan pencerede entegrasyon sağlamak istenilen mağazalar seçilir ve ‘’Save’’ butonuna tıklanır.
HDStockImages

WooCommerce Hakkında

WooCommerce, WordPress içinde çalışan bir e-ticaret eklentisidir. Kullanıcıların online bir mağaza oluşturmasına ve ürünlerini ve/veya hizmetlerini satmasına olanak tanır. WooCommerce, ödeme işlemlerinin yönetimini, fatura ve teslimat seçeneklerini, birçok ödeme yöntemini destekler ve kullanıcıların e-ticaret sürecini kolaylaştırır.

 

WooCommerce, markalar için birçok fayda sunar:

 

  1. Kendi e-ticaret mağazası oluşturma:Markalar, WooCommerce aracılığıyla kendilerine ait bir e-ticaret mağazası oluşturabilir ve yönetebilirler.
  2. Ürün yönetimi: Ürün kataloglarının yönetimini, ürün açıklamalarını, fiyatlarını ve resimlerini eklemeyi kolaylaştırır.
  3. Ödeme sistemleri: Birçok ödeme yöntemini destekler ve ödeme işlemlerini yönetmenize olanak tanır.
  4. Teslimat ve faturalandırma: Faturalandırma ve teslimat seçeneklerini destekler. Bu da süreçleri kolaylaştırır.
  5. Analitik ve raporlama: WooCommerce, satışlarınızı, en çok satan ürünlerinizi ve müşterilerinizin davranışlarını izlemenize yardımcı olur.

WooCommerce hakkında fazla bilgi blog yazılarımızdan edinilebilir.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.