Prinwork

PrinWork’te Üretici Olmak I Başlangıç Dostu Rehber

uretici olmak

Tebrikler! PrinWork üreticisi olmaya hazırlanıyorsanız, e-ihracat sürecinizi dijitalleştirme ve satış hacminizi tüm dünyada artırma fırsatını yakaladınız.

Neden PrinWork’te Üretici Olmalısınız?

Çünkü tedarikçi olarak yaşadığınız zorlukları tespit ettik ve bunlara yönelik çözümlerin hepsini PrinWork’te sunmak için hazırlandık!

Tedarik zinciri yönetimi ve tedarik aşamasının en önemli ve ilk halkası: üretim. İhracatta birçok işletme/pazaryeri satıcısı üretim sürecinde hata payını en aza indirmek istiyor. En çok karşılaşılan sorunlar ise maliyetlerin yüksek olması, kontrol mekanizmasının aksak işleyişi, beklenmeyen gecikmeler, doğru satıcılarla iş yapılamaması ve türevi problemler oluyor. Siz de üretici olarak bu sorunlar sebebiyle satış hacminizin düşmesi ile karşılaşıyorsanız PrinWork üreticisi olmanızın vakti geldi.

ikeja ikejawifi

E-ihracat sürecinizi dijitalleştirmek için birçok nedeniniz var! Çünkü geleneksel ihracat yöntemleri, üreticilerin sığındığı güvenli liman olsa da 2021 yılında ülkemizin e-ihracat oranındaki %69’luk artış da gösterdi ki teknolojiden beslenmeyen ihracat modelinin sürdürülebilir olması artık pek mümkün görünmüyor.

PrinWork’te üretici olduğunuzda ise sizi güçlendirecek inovatif teknolojilerle buluşturacağız. Manuel iş yükünüz azalacak, iyi bir organizasyon yürütecek ve daha fazla e-ihracat yapan satıcıya ulaşabileceksiniz. İşletmenizin/atölyenizin daha yüksek iş kapasitesine ulaşmasını sağlayabileceksiniz.

💪E-ihracat odaklı ürünlerinizi PrinWork satıcıları ile buluşturun, ürünlerinize olan talep arttıkça kazanın!

WhatsApp Image 2023 05 30 at 10.31.01

PrinWork’te Üretici Olmanın Avantajları

1- Üretimini gerçekleştirdiğiniz ürünleri sisteme yükleyerek dünyanın en çok satan global pazaryeri satıcılarımızın ürünlerinizden sipariş vermesini sağlayabileceksiniz.

2- Üretim organizasyonunuzu yönetebileceksiniz. Ekibinizdeki kişilere PrinWork üzerinden görev dağılımı yapabileceksiniz.

3- Pazaryeri satıcıları ile ‘’Messages’’ bölümünden iletişim kurabilecek, yazışmalarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Kişisel bilgilerinizin korunmasına gösterdiğimiz özen neticesinde bu iletişimi ‘’nickname’’ ile sağlayabileceksiniz.

4- Siparişlerinize dair tüm bilgiler ekranlarınızda yer alacak. Böylece siparişleriniz yüksek adette de olsa sorunsuz üretilebilecek.

5- Siparişlerinizi herhangi bir iletişim platformu ya da araç kullanmadan (WhatsApp, Excel, Drive) takip edebileceksiniz.

atourin belanja

6- Paketleme ve müşterilerinize gönderimlerinizi PrinWork gerçekleştirecek. Böylece siz sadece üretiminize odaklanacaksınız.

7- PrinWork Wallet (Cüzdan) sayesinde ödeme işlemlerinizi hızla ve güvenle gerçekleştirebileceksiniz.

8- Gerçekleştirdiğiniz siparişleri ve kazancınızı hesaplayabileceğiniz ekranlarla kâr-zarar tablonuzu tek tıkla öğrenebileceksiniz.

9- PrinWork’ün sağlam kadrosu e-ihracat üretiminize her daim destek olabilecek.

 

Daha az işlem, daha az maliyet, maksimum kazanç!

Bu makaleyi beğendiyseniz lütfen paylaşın 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir