63db573d3f

PrinWork'ün Arkasındaki Hikaye

Prinwork, e-ihracat odaklı üreticiler ile ürünlerini dünyanın dört bir yanına gönderen e-ihracat satıcıların buluştuğu bir platformdur. E-ihracat girişimcileri, global pazaryerlerinde satışlarını artıracak ürünleri; e-ihracata yönelik çalışan ve kaliteli üretim yapan üreticilerden talep ederek platformdan kolaylıkla temin edebiliyorlar. Böylece PrinWork’te tedarikçi bulma sürecinde zamandan büyük tasarruf sağlanırken, üretici-satıcı çeşitliliği sayesinde; iki taraf için en uygun olan seçeneğin bulunmasına imkân oluşturuluyor. Yazılım altyapımızın kolaylaştırıcı geliştirmeleriyle numune sipariş verme, üretici-satıcı eşleşmesi gibi işlemler tek panelden mümkün olduğunca basit işlemlerle gerçekleştirilebiliyor.

E-İhracat zincirinde üretim halkasının önemli olduğuna inanıyoruz ve dünyadaki tedarik zincirinin temelinde güven inşa etmeye yönelik çalışıyoruz. Amacımız Türkiye’yi üretim cenneti haline getirmek ve e-ihracatın tabana yayılmasını teşvik etmek. Bu vizyonla PrinWork’u oluşturduk. Ülkemizin üretim potansiyelini dijitalleştirdiğimiz teknolojik altyapımız ShipEntegra’nın lojistik tecrübesiyle birleştiğinde; hem üretimde hem de lojistikte maksimum kâr sağlanabiliyor. PrinWork ile birlikte coğrafya kader olmaktan çıkıyor, globalde güvenle satış ve üretim yapmanın kolaylığını yaşıyorsunuz. Siz sadece satışınıza odaklanın, diğer tüm süreçler tarafımızca emin ellerde.

2022
KURULUŞ YILI
100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
21896
SATICI
817
ÜRETİCİ

PrinWork'ü Farklı Kılan Nedir ?

En hızlı ve güvenilir şekilde hedeflerinize daha etkin bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. 
SaaS Icon 1


Yerel Üretim ve Globalde Satış İmkanı

PrinWork’nın dünya çapında yer alan lojistik merkezlerinden hızlı ve güvenilir sevkiyat ile dünyanın her yerindeki müşterilere erişim sağlayın.

SaaS Icon 2


Güvenilir Hizmet

Sizler için sektördeki en iyi üreticilerle çalışıyoruz. Sektördeki paketleme ve ambalaj kalitemizi , birinci sınıf malzemeleri kullanarak müşterilerinize sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

SaaS Icon 3


Piyasadaki Trendleri Takip Etme

Üreticilerin listelediği ürünleri satış yaptığınız kanallarda satışa sunabilirsiniz. Böylece pazar yerlerinde satılan trend ürünleri takip edebilir, listenize ekleyebilir ve sorunsuz bir şekilde alıcınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

SaaS Icon 4


7/24 Destek

PrinWork sağlam kadrosuyla sizlere istediğiniz konularda kaliteli bir destek olmaktadır.

SaaS Icon 5


Ücretsiz Üyelik

Aylık ve peşin ücret yoktur. Yalnızca sipariş aldığınızda üretim ve gönderim için ödeme yaparsınız.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.