Prinwork nasıl çalışır?

Pazar yerlerinde ve E-ihracat platformlarında satış yapanların mağaza siparişlerini düşük maliyetler sunarak özel kriterlerle seçilmiş üreticileri ile eşleştirme, paketleme, nakliye ve takip sürecini tek bir platformda kolayca yönetmelerini sağlar ve otomatik hale getirir.
company services hero img
company services hero img2
150

Clients Served

99

Client Satisfaction

company services business consulting ico overlay
company services business consulting

Trend Ürünlerle İhracatınıza Yön Verin

Alura, Erank gibi e-ihracat verileri sağlayan platformlardaki trendlerden yola çıkarak size daha iyi satış yapabileceğiniz bir yol haritası ve önermelerde bulunuyoruz.Özenle seçilmiş üreticilerin üretebileceği ve pazar yerlerinde trend olan 500+ ürünü görebilir listenize ekleyebilir veya üretim için sipariş verebilirsiniz.

Vakit Kaybetmeden Üreticiniz ile Eşleşin

Mağazanıza uygun üreticileri seçebilir, onlarla eşleşebilir ve numune isteyerek ürünü görebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz ürünlerin siparişini vererek tüm süreçleri online yürütebilir, panelden nickname ile üreticinizle iletişim kurabilirsiniz.
company services web design ico overlay
company services web design
company services web design ico overlay
company services creative advertising

Numune Siparişi ile Riskleri Sıfırlayın

Ürünlerinizi yurt dışına göndermeden önce üreticilerden numune sipariş vererek ürünü görebilir ve müşterinize göndermeden önce riskleri sıfırlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir durumda üreticinizle panel üzerinden konuşabilirsiniz.

Seçtiğiniz Üreticiye Online Sipariş Verin

Eşleştiğiniz üreticilerden üretim için online siparişinizi geçin, ürünleriniz hemen üretime girsin. Ürününüz üretildikten sonra şimdi globalde eihracatınızı yapma zamanı!
company services marketing
company services web design ico overlay
company services web design ico overlay
company services creative advertising

Siparişinizi Otomatik Gönderin

PrinWork üreticileri tarafından üretilmiş olan siparişlerinizi platform üzerinden 220+ ülkeye ShipEntegra ile göndermenin avantajlarını yaşayın. Üstelik diğer lojistik firmaları ile de gönderim yapmakta özgürsünüz.
company services web design ico overlay
4da3f0

Kargonuzu Kolayca Takip Edin

Ürünlerinizi gönderdikten sonra ShipEntegra’nin kolay takip kodlarıyla, kargonuzun güncel durumunu takip edebilir ve müşterinizi bilgilendirebilirsiniz.
SaaS Ornament 1

PrinWork’ü Farklı Kılan Nedir?

En hızlı ve güvenilir şekilde hedeflerinize daha etkin bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
Yerel Üretim ve Globalde Satış İmkanı

Yerel Üretim ve Globalde Satış İmkanı

PrinWork’nın dünya çapında yer alan lojistik merkezlerinden hızlı ve güvenilir sevkiyat ile dünyanın her yerindeki müşterilere erişim sağlayın.
Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Sizler için sektördeki en iyi üreticilerle çalışıyoruz. Sektörderki paketleme ve ambalaj kalitemizi , birinci sınıf malzemeleri kullanarak müşterilerinize sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.
Piyasadaki Trendleri Takip Etme

Piyasadaki Trendleri Takip Etme

Üreticilerin listelediği ürünleri satış yaptığınız kanallarda satışa sunabilirsiniz. Böylece pazar yerlerinde satılan trend ürünleri takip edebilir, listenize ekleyebilir ve sorunsuz bir şekilde alıcınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
7/24 Destek

7/24 Destek

PrinWorksağlam kadrosuyla sizlere istediğiniz konularda kaliteli bir destek olmaktadır.
Ücretsiz Üyelik

Ücretsiz Üyelik

Aylık ve peşin ücret yoktur. Yalnızca sipariş aldığınızda üretim ve gönderim için ödeme yaparsınız.

Bültenimize kayıt olun