12b35ff1ca

PRINWORK Nasıl Çalışır?

Pazar yerlerinde ve E-ihracat platformlarında satış yapanların mağaza siparişlerini düşük maliyetler sunarak özel kriterlerle seçilmiş üreticileri ile eşleştirme, paketleme, nakliye ve takip sürecini tek bir platformda kolayca yönetmelerini sağlar ve otomatik hale getirir.

Trend Ürünlerle İhracatınıza Yön Verin

Alura, Erank gibi e-ihracat verileri sağlayan platformlardaki trendlerden yola çıkarak size daha iyi satış yapabileceğiniz bir yol haritası ve önermelerde bulunuyoruz.Özenle seçilmiş üreticilerin üretebileceği ve pazar yerlerinde trend olan 500+ ürünü görebilir listenize ekleyebilir veya üretim için sipariş verebilirsiniz.
dbf51950b4

Vakit Kaybetmeden Üreticiniz ile Eşleşin

Mağazanıza uygun üreticileri seçebilir, onlarla eşleşebilir ve numune isteyerek ürünü görebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz ürünlerin siparişini vererek tüm süreçleri online yürütebilir, panelden nickname ile üreticinizle iletişim kurabilirsiniz.

Numune Siparişi ile Riskleri Sıfırlayın

Ürünlerinizi yurt dışına göndermeden önce üreticilerden numune sipariş vererek ürünü görebilir ve müşterinize göndermeden önce riskleri sıfırlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir durumda üreticinizle panel üzerinden konuşabilirsiniz.
447edf2af3 copy

Seçtiğiniz Üreticiye Online Sipariş Verin

Eşleştiğiniz üreticilerden üretim için online siparişinizi geçin, ürünleriniz hemen üretime girsin. Ürününüz üretildikten sonra şimdi globalde eihracatınızı yapma zamanı!

Siparişinizi Otomatik Gönderin

PrinWork üreticileri tarafından üretilmiş olan siparişlerinizi platform üzerinden 220+ ülkeye ShipEntegra ile göndermenin avantajlarını yaşayın. Üstelik diğer lojistik firmaları ile de gönderim yapmakta özgürsünüz.

Kargonuzu Kolayca Takip Edin

Ürünlerinizi gönderdikten sonra ShipEntegra’nin kolay takip kodlarıyla, kargonuzun güncel durumunu takip edebilir ve müşterinizi bilgilendirebilirsiniz.  

PrinWork'ü Farklı Kılan Nedir ?

En hızlı ve güvenilir şekilde hedeflerinize daha etkin bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. 
SaaS Icon 1


Yerel Üretim ve Globalde Satış İmkanı

PrinWork’nın dünya çapında yer alan lojistik merkezlerinden hızlı ve güvenilir sevkiyat ile dünyanın her yerindeki müşterilere erişim sağlayın.

SaaS Icon 2


Güvenilir Hizmet

Sizler için sektördeki en iyi üreticilerle çalışıyoruz. Sektördeki paketleme ve ambalaj kalitemizi , birinci sınıf malzemeleri kullanarak müşterilerinize sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

SaaS Icon 3


Piyasadaki Trendleri Takip Etme

Üreticilerin listelediği ürünleri satış yaptığınız kanallarda satışa sunabilirsiniz. Böylece pazar yerlerinde satılan trend ürünleri takip edebilir, listenize ekleyebilir ve sorunsuz bir şekilde alıcınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

SaaS Icon 4


7/24 Destek

PrinWork sağlam kadrosuyla sizlere istediğiniz konularda kaliteli bir destek olmaktadır.

SaaS Icon 5


Ücretsiz Üyelik

Aylık ve peşin ücret yoktur. Yalnızca sipariş aldığınızda üretim ve gönderim için ödeme yaparsınız.

PrinWork Yolculuğunuza Hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimine yolculuğunuza hazır olun. Entegre edin ve dakikalar içinde dünya çapındaki pazar yerlerinde satış yapmaya başlayın.