PRINWORK İLE KAZANDIRDIKÇA KAZAN

Hemen Ekosistemini Kur ve Kazanmaya Başla!

KAZANDIRDIKÇA KAZANMAYA BAŞLA!

1. PrinWork Ortaklarına Katılın!

Arkadaşlarınızı davet etmek ve kazanmaya başlamak için ücretsiz bir şekilde hemen üye olun.


2. PrinWork’ü Tanıtın

PrinWork bağlantınızı arkadaşlarınıza gönderin ve ilk siparişlerinden itibaren siz de kazanmaya başlayın!


3. Kazanma Sırası Sende!


Her üretilen siparişte %15 e varan oranlarda payınızı alarak kazancınızı arttırın.

 

KİMLERİ ARIYORUZ?

 

MERAK ETTİKLERİNİZ VE BAŞVURU

Kazandırdıkça Kazan programı ile Türkiye’nin e-ihracat alanında ki gelişimine katkı sağlayan ve bu alanda belirli bir kitleye hitap eden Influencer ve eğitmenlerin, girişimcileri PrinWork ile tanıştırması ve bunoktada kazanç sağlamaları amaçlanmıştır.

 

Kaliteli, yenilikçi bir yazılım ve üretim hizmeti veren PrinWork’ü e-ihracat girişimcileri ile buluşturup, bu buluşmaya vesile olacak eğitmenlerin ve influencerların da kazanabileceği bir program geliştirerek karşılıklı kazanç sağlamak en temel hedefimiz.


Kurallar


Programa üye olduğunuzda, yalnızca size özel bir ekosistem ve bu ekosisteme özel kayıt linki ile satıcılarınızı kendi ekosisteminizde toplamış olacaksınız.
Sisteme program aracılığıyla üye olan hesabın kontrolü Ekosistem sahibi ve PrinWork panelleri tarafından yapılacaktır. Aynı kişiye veya mağazaya ait hesapların varlığı program için geçerli sayılmayacaktır.
Program kapsamında getirilen kişi PrinWork’e yeni üye olmalıdır.
Ekosistem sahibinin program kapsamında kazandığı para aylık olarak hesaplanacak ve her ayın ilk 3 günü içerisinde tercihine bağlı olarak banka hesabına veya kargo bakiyesine yansıtılacaktır.
PrinWork olarak programı önceden bilgilendirme yapmadan durdurmayı, şart ve koşullarını değiştirme haklını saklı tutmaktayız. Kılavuzda yazan herhangi bir kurala uymadığı takdirde kullanıcıların üyeliğini durdurma /iptal etme hakkını saklı tutmaktadır

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN