PrinWork’te Satıcı Olmak I Başlangıç Dostu Rehber

Bravo! PrinWork’te satıcı olarak, e-ihracat sürecinizde kolaylıklar dünyasına ilk adımınızı attınız.

Neden PrinWork’te Satıcı Olmalısınız?

E-ihracat yaparken üretim/tedarik süreciniz ne kadar sağlam ve sorunsuz olursa başarılı bir satıcı olmanız o kadar mümkün olur. Yoğun rekabet ortamında iki etmene dikkat etmeniz gerekir: hatasız doğru ürünler ve bunları en hızlı şekilde müşterilerinizle buluşturmak. Böylece en iyisi siz olursunuz.
PrinWork’te hız konusunda size en büyük desteği, tedarikçi bulma ve üretim sürecinizi dijitalleştirmekle sağlıyoruz. Fiziksel olarak üreticileri gezme, fiyat alma ve numuneler konusunda yaptığınız tüm pazar araştırmalarını platformumuzda yapabiliyorsunuz. Üstelik e-ihracat odaklı üretim yapan büyük bir havuza tek tıkla erişebiliyorsunuz. Üreticilerin ürünlerini görebiliyor, numune ve sipariş sürecinizi yönetebiliyorsunuz.

electronics gadgets

Doğru ürünleri bulmak konusu ise biraz hassas. Global pazaryeri satıcıları olarak bilirsiniz ki trend ürünlere ayak uydurmak ya da trend olabilecek ürünleri önceden keşfedebilmek gerekir. Bu verilere erişmenizi sağlayacak kıymetli etki ise doğru bilgi akışı. PrinWork’te işte tam da bu bilgilerle sizlere destek olacağız. eRank, Aluragibi yazılım altyapılarının verilerinden yararlanırken, üreticilerimizin ürün listelerinde en çok hangi ürünler size satış hacmi oluşturabilir bunu keşfedebileceksiniz.  E-ihracat odaklı üretim yapan, e-ihracatçının ihtiyaçlarını gözeten ve operasyonlarını yönetebilecek donanımda üreticilerle buluşmak için acele edin!
E-ihracatta coğrafyayı kader olmaktan çıkarıyoruz!
WhatsApp Image 2023 05 30 at 10.31.01

PrinWork’te Satıcı Olmanın Avantajları!

1- Akıllı entegrasyon ile Etsy, Amazongibi pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tek ekranda kontroledebilirsiniz.
2-  Takı & Aksesuar, Giyim, Ev & Dekor gibi birçok kategoride trend ürünlerin üretimini yapan üreticilere erişebilirsiniz.
3- PrinWork tarafından onaylanan üretici havuzunda size en uygun olan üreticiyi seçebilirsiniz ve iletişim (nickname üzerinden) hızlıca iletişim kurabilirsiniz.
4- Numune sipariş verebilir, alıcınıza direkt gönderim yapmadan önce riskleri sıfırlayabilirsiniz.

delivery

5- Siparişlerinizi herhangi bir iletişim/raporlama platformu kullanmadan (Excel, Drive, WhatsApp gibi) PrinWork üzerinden takip edebilirsiniz.
6- Paketleme işlemini tarafımıza yaptırabilirsiniz. Üstelik özel mağaza etiketinizle paketleme yaptırma imkanına da sahipsiniz.
7- Sistemde oluşturduğunuz siparişleri, tarafımızca kalite-kontrolden geçirildikten sonra, doğrudan alıcınıza gönderebilir, adım adım takip edebilirsiniz.
8- PrinWork ekranlarında kâr zarar analizi yapabileceğiniz araçlarla kârınızı maksimize edebilirsiniz.
9- Maksimum sipariş adedi olmadan dilediğinizce sipariş verebilirsiniz.10- ShipEntegra ile lojistik sürecinizi size özel fırsatlarla tamamlayabilirsiniz ya da dilediğiniz kargo şirketi ile teslimat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
PrinWork satıcısı olun, e-ihracat sanatında ustalaşın!

Bu makaleyi beğendiyseniz lütfen paylaşın 😊

One thought on “PrinWork’te Satıcı Olmak I Başlangıç Dostu Rehber

  1. Geri bildirim: İhracat Nedir | PrinWork

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PrinWork yolculuğunuza hazır mısınız?

PrinWork ile mükemmel bir e-ticaret deneyimi için yolculuğunuza hazır olun. Entegre olun ve dünya çapındaki pazaryerlerinde dakikalar içinde satış yapmaya başlayın.
prinwork-lightlogo

E-ihracat odaklı üretici ve satıcıları bir araya getiren kullanıcı dostu bir platformuz. Dünyanın her yerinden tarafımızca onaylı üretici ve global pazaryeri satıcılarının en iyi ürünlerle buluşmasını sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

0850 242 23 04

The term ‘Etsy’ is a trademark of Etsy, Inc. This application uses the Etsy API but is not endorsed or certified by Etsy, Inc.

Bültenimize kayıt olun